X

Хотите получать еженедельную рассылку с информацией о новых материалах и предстоящих событиях?

Подпишитесь на нашу рассылку прямо сейчас!

или через

Концерт-сказка для детей и родителей

Дата: 19 декабря

Запрошуємо сім'ї з дітками на чарівне казкове дійство, що підготували для вас гурт «Миродзвін» спільно з «Ділі-Ділі».

З нами ви зануритеся в дружню та затишну атмосферу музично-терапевтичного спілкування: музика дзвонів, тибетських чаш, перкусії та прекрасний мелодійний спів. 

На вас чекають прекрасний концерт музики дзвонів, музичні ігри, казковий хоровод, забави, а також чарівні колискові.

Ви зможете не лише активно, цікаво і з користю відпочити, але й насолодитися унікальними відчуттями і отримати при цьому потужну терапію цілющої вібрації дзвонів і чаш.

Вас чекають незабутні враження!

Приходьте усією родиною!!  Всім буде цікаво!

Дзвін — Божественний голос, що несе істину... В усіх культурах, в усіх релігіях... Наше тіло налаштовується на звук дзвону як на камертон, а наша душа приймає ці звуки як поклик до високих помислів і чистих намірів, до очищення, оновлення.

Вважається, що слухання дзвону робить відкритим навіть замкнуту людину. Споконвіку дзвін об'єднує, настроює на духовне, чисте, високе. Слухаючи дзвін, ми слухаємо Бога в собі, його поклик до гармонії... Ми зцілюємо наші душі і тіла, ми відчуваємо єдинство і спокій.

Хоровод — стародавня практика, через яку ми можемо відчути, що відбувається в нашому власному житті, активізуємо жіночу і чоловічу енергію, творимо захист і оберіг для себе і своєї родини.

Колискові — Спільний спів не тільки об'єднує, але і допомагає стати емоційно врівноваженим, спокійним. А з допомогою колискових пісень ми стверджуємо позитивні образи, думки, дії в нашому житті. Створюємо незримий ореол захисту для всієї родини.

Ми об'єднали ці надпотужні терапевтичні інструменти зцілення нашого емоційного та фізичного стану в єдиному казковому музичному дійстві для усієї родини.

Проживаючи прекрасну музику дзвону в русі, в танці, в хороводі, через гру і казкові образи, всі разом — дітки з батьками, ми об'єднуємося, щоб спільно творити щасливе і радісне життя, світле майбутнє для своїх сімей і своєї землі...

Ведучі заходу:

                                                                        

- Гурт "Миродзвін"

 Максим Киселевський, Ксенія Бондаренко, 

Співаючі плоскі дзвони, гонги, тибетські чаші, японські дзвіночки, вірменський дудук, волинка, турецький ней і багато інших дивовижних і магічних інструментів та звуків... Дзвони з усього світу!

- Юлія Сладковська

Музичний терапевт

Музична терапія, танці, спів, музикування, оркестр, жіноче коло. 

Керівник центру "ДІЛІ-ДІЛИ".

- Борис Наливайко

Сімейний тренер

Автор програми "Граемо разом", керівник проекту "Простір творчості та гри для всієї сім'Ї". Фізичні вправи для всієї родини: весела зарядка, руханки, терапевтичні сімейні ігри, змагання, квести.

Місце проведення: В нашому розпорядженні — чудовий просторий зал Makoto Dojo, вул. Новопечерський провулок, 7. Це справжній "аеродром"! Величезний зал з м'яким підлогою та комфортними роздягальнями поблизу метро "Палац Украиїни"! ПОЧИНАЄМО об 11:00 (тривалість дійства 1,5 години).

Форма одягу: ЕТНО-СТИЛЬ. Прохання учасників одягати натуральний одяг у світлих тонах вільного покрою, щоб можна було вільно пересуватися, сідати, нахилятися.

Щоб діткам було комфортно, візьміть із собою чешки або теплі шкарпетки (УВАГА: взуття із твердою підошвою для цього залу не підходить!).

Обов'язково візьміть воду для пиття. Для перекусу по закінченні дійства найкраще підійдуть фрукти, соки, натуральні солодощі.

Попередня реєстрація обов'язкова. 

Кількість місць обмежена! Після оплати за 35 сімей набір закривається! Подбайте про місця для себе і своїх близьких заздалегідь..

Вартість квиточків:
Дорослий-150 грн.
Дитина-100грн.

Реєстрація: http://dilidiliprostir.wix.com/healingchime

Комментарии

Похожие события

Семинар «Глубокая релаксация звуком целительских инструментов и пением»

семинарконцертытибетские чашимузыка

3 дня полноценной ПЕРЕзагрузки с поющими чашами, колоколами, гонгами, гималайской йогой, чистым питанием, баней на дровах, и многое-многое другое...

Птицы-Birds

концертымузыка

Приглашаем вас почувствовать настоящую гармонию души!

Концерт «Встреча Стихий». Архаическое звучание с классическим.

медитацииконцертымузыка

Встреча Стихий - уникальный концерт. Соединение вместе разных инструментов, звуков, чувств и мыслей и рождение нового. Мистерия звука.