X

Хотите получать еженедельную рассылку с информацией о новых материалах и предстоящих событиях?

Подпишитесь на нашу рассылку прямо сейчас!

или через

Відкрита лекція Ґарчена Рінпоче

Дата: 3 ноября

Його Превелебність Ґарчен Рінпоче, один з найважливіших Рінпоче лінії Дрікунґ Каґ’ю тибетського буддизму проведе відкриту лекцію в Києві 3 листопада з 18:00 до 20:00. 

Після лекції Рінпоче проведе церемонію Притулку для всіх бажаючих. 

Вхід безкоштовний.

Його Превелебність народився у 1936 році в провінції Нанґчен Кхам. В той час король Нанґчена особисто займався пошуками реінкарнації Сьомого Гара Нінлея Рінпоче. У віці 7 років Рінпоче привезли до монастиря Лхо М’ялгон, де Рінпоче вказав на зображення засновника Дрікунґ Каґ’ю Жіктен Сумгона та довів справжність своєї реінкарнації, промовивши “Це мій Гуру”. Й.С.Дрікунґ К’ябґон Шівей Лодро також підтвердив достовірність реінкарнації Рінпоче.

З 7 до 22 років Рінпоче мешкав у Лхо М’ялгоні та керував цим монастирем. Під керівництвом Чіме Дордже Рінпоче отримав безліч вчень, зокрема настанови по підготовчих практиках Ньондро, Шести Йогах Наропи та практиках П’ятищаблевої Махамудри.

У віці 22 років, коли Рінчопе провів два з половиною роки з трьох у традиційному ретріті, почалась культурна революція, під час якої китайці посадили Ґарчена Рінпоче до в’язниці, де він провів 20 років свого життя.

Перебуваючи у китайській тюрмі, він зустрів свого корінного вчителя майстра лінії Ньїнґма Кхенпо Мунсела, який дарував йому сутнісні вчення та усні настанови, в тому числі і вчення по Дзогчену. Кхенпо Мунсель був настільки вражений спілкуванням з Рінпоче, що одного разу вигукнув “Він – еманація Бодхісатви”. Незважаючи на важкі умови тюремного життя, де Ґарчен Рінпоче працював вдень і мав змогу практикувати лише таємно вночі, він реалізував єдність своєї свідомості та свідомості свого Вчителя.

Після виходу з тюрми у 1979 році, Ґарчен Рінпоче прикладає величезні зусилля для відбудови монастирів Дрікунґ Каґ’ю, а також побудував дві школи у Східному Тибеті. Він присвятив себе відновленню і розповсюдженню вчень Будди по всьому світу.

Усім своїм життям та діяльністю Ґарчен Рінпоче заслужив загальну повагу та визнання як великий йогін та вчитель сучасності.

Ґарчена Рінпоче відвідає Київ з 3 по 6 листопада.

З розкладом можна ознайомитися за лінком:
http://ratnashri.org.ua/news/garchen-kyiv-2016/

Місце проведення: Будинок Архітектора, вул. Б. Гринченко 7. Вхід вільний

Комментарии

Похожие события

Йога, буддизм, даосизм: гармонизация тонких тел, коррекция жизненного пути, понимание перемен

йогасеминарбуддизм

Помимо асан, крий, пранаям и т.д. мы будем практиковать буддийские и даосские медитации, изучать Книгу перемен и базовые понятия китайской астрологии.

Божественный знак изменить свою судьбу!

йогасеминарлекции

Приглашаем на цикл сатсангов ВЕЛИКАЯ МАНДАЛА - ПУТЬ БОГОВ.

Зустріч зі Шрі Шрі Раві Шанкаром "Світом керує любов"

йогасеминарлекции

9 березня відбудеться грандіозна для України подія — Шрі Шрі Раві Шанкар приїде у Київ