X

Хотите получать еженедельную рассылку с информацией о новых материалах и предстоящих событиях?

Подпишитесь на нашу рассылку прямо сейчас!

или через

Йога тур в Андалусію

Период: 14 - 21 сентября

Йога-mindfulness тур «Марбелья-Міхас-Малага-Севілья»

14-21 вересня

У ПРОГРАМІ подорожі: ранкові практики йоги, вечірні практики розвитку уважності та усвідомленості mindfulness, техніки розвитку емоційного інтелекту, відпочинок на морі, екскурсії по містам Малага, Міхас, Марбелья, Севілья.

Мета подорожі: з`їсти як можна більше свіжих соковитих фруктів, запастись вітамінами, накупатись в теплому морі, назагоратись на найкращих пляжах Іспанії, відвідати нові міста, знайти нових друзів, і що не менше важливо отримати нові знання та інструменти для щасливого радісного життя у великому місті!

Поїхали разом! З нами весело і класно!

План подорожі такий: приїжджаємо в аеропорт Малага, переїжджаємо 30 хв в апартаменти на березі моря 14 км від м. Марбелья (тихе спокійне мало людне місце). Практикуємо 3 години зранку і 2-3 увечері. Вдень подорожуємо або купаємось і відпочиваємо. Пропонований план: один день подорожуємо, наступний відпочиваємо. В день подорожі йога зранку скорочується до 2,5-3 годин, а медитація частково може перенестись на інший пляж ;)

Проживання в апартаментах з кухнею, залою і ванною кімнатою по 2 людини в кімнаті 175 євро за 7 днів (по 25 євро за добу)

Практики йоги (3 години щоранку) та mindfulness медитації і практики з розвитку емоційного інтелекту (2-3 години щовечора): 6 днів по 30 євро = 180 євро (вечірні практики в день приїзду і ранкові в день від’їзду будуть бонусом в подарунок, якщо вдасться їх провести (залежно від авіа квитків).

Ви можете скористатися промокодом "budsvetom" зі знижкою 5%.

Трансфер з/до аеропорта та між містами екскурсій 10-25 євро в одну сторону (якщо вирішимо їхати в Севілью, то 25-30 євро).

Харчування:
- готувати самим (10 євро на добу) супермаркет 1 км від апартаментів
- Харчування в ресторані (25-30 євро на добу приблизно)

Переліт: 250 євро + вартість багажу за потреби. Я допомагаю з пошуком квиточків перевіреними порадами.

Ітого сумарна вартість ретриту (переліт + проживання + харчування (ресторани) + заняття): 745 євро плюс 80-160 євро трансфери для екскурсій (може дешевше, рахую по максимуму тут :)

Передоплата: 100 євро. Знижка 5% на всі заняття при оплаті занять до 30-го травня. Повна оплата житла до 8 серпня обов’язкова (житло вже заброньоване).

Рада відповісти на ваші питання 095-428-83-51 Віка

Про ведучу йога тура: Заняття проводить Вікторія Шум − вчитель Гімалайської йоги, організатор ретритів з йоги та медитацій в Карпатах та Іспвнії, засновниця лабораторії розвитку емоційного інтелекту EQLab, тренер з розвитку емоційного інтелекту, інструктор mindfulness практик для компаній (в портфоліо такі відомі компанії, як EBRD, УкрСибБанк, British Tobacco American Ukraine, НБУ). Випускниця Київської Школи Економіки (KSE), та прикладної математики СумДУ. 9 років досвіду роботи в корпоративній сфері (IT, PR).

Реєстрація: https://bit.ly/2LSrN2y

Відео з попередніх ретритів в Карпатах (Ясіня): https://youtu.be/t9Q_EKf6UEE

Також запрошую приєднатись до інших моїх ретритів в горах:

с. Подобовець (Карпати) 24-31 серпня
с. Ясіня (Карпати) 12-15 жовтня

Комментарии

Похожие события

Осенний курс углубленного изучения йоги+Инструкторский курс

йогасеминар

Этот курс - авторский синтез древних йога техник и личных знаний, приобретённых более чем за 10 лет личной практики и преподавания.

Молчаливый ретрит в Карпатах с Денисом Бучмой

йогасеминар

7 дней молчания в гостинице, расположенной на горе, посреди девственного карпатского леса!

Молчаливый ретрит выходного дня под Киевом с Денисом Бучмой

йогасеминарретрит

Вы сможете отдохнуть и восполнить ресурс, восстановить ясность и понимание приоритетов и, конечно же, контакт со своим «я».